USKLADIMO FREKVENCIJE

STK ŽUPANJA OSVOJIO PEHAR

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac
U povodu obilježavanja 20. godišnjice Brčko distrikta BiH, Stolno teniski klub „ Brka 2007“ bio je organizator veoma uspješnog 12. Međunarodnog turnira u stolnom tenisu. Nastupile su po ekipe iz Hrvatske Vukovar i Županja, iz Srbije Šid i Ljubovija, iz Brčko distrikta BiH Sokol Brčko i domaćina „ Brka 2007. Ekipa STK Županja nastupila je u sastavu: Zlatko Jemrić, predsjednik kluba, Luka Jemrić, Milorad Matuzović, Ivan Topić, Dario Vidović, Mladen Baboselac i Filip Filipović. Županjci su se natjecali u konkurenciji veterana. Poslije odigranih partija prva je bila ekipa domaćina STK „ Brka 2007“, drugi je STK „ Sokol“ Brčko, a treći je STK Županja. To su ekipe koje su osvojile pehare, medalje, diplome i zahvalnice. U konkurenciji seniora je nastupila ekipa STK „ Vukovar 91“ Vukovar u sastavu: Mladen Kosanović, predsjednik kluba, Goran Stevanović i Zoran Svalina. Priznanja su za osvojena mjesta osvojile ekipe: 1. STK „ Brka 2007“, 2. STK „ Vukovar 91“ Vukovar, 3. STK „ Nec 015“ Ljubovija. Na četvrtom mjestu je bio STK „ Partizan“ Šid. Sead Šadić, glavni koordinator u Vladi Brčko distrikta je uručio pehare, medalje, diplome i zahvalnice za prva tri mjesta u obije konkurencije. Predsjednik, trener i igrač Zlatko Jemrić nam je izjavio: „ U Brku smo došli drugu godinu za redom. Čast i zadovoljstvo nam je sudjelovati. Došli smo sa dvije ekipe, a igrati će samo veterani. Prošle godine su veterani bili treći, a evo i ove godine smo obranili tu poziciju. Opet smo treći sa peharom u ruci. Cilj ovog turnira je obilježavanje obljetnice Brčko distrikta BiH, a za nas igrače druženje, igranje i sticanje novih poznanstava. Bilo nam je ugodno.“ istaknuo je predsjednik kluba koji se natječe u 1. i 2. Županijskoj ligi stolnog tenisa VSŽ. U prvoj ligi je klub zadovoljan osvajanjem četvrtog mjesta, a druga ekipa je bila peta na tablici druge lige.
Tekst i slike: Stjepan Bogutovac
Hitovi: 382