USKLADIMO FREKVENCIJE

Stolno teniski savez Vukovarsko srijemske županije

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Stolno teniski savez Vukovarsko srijemske županije skrbi za klubove Prve i Druge županijske lige. Predsjednik saveza je Ivan Pole. U Prvoj ligi se natječe 10 klubova iz Županje, Vukovara, Vinkovaca dva kluba, Petrovaca, Opatovca, Nuštra dva kluba, Gunje i Iloka. U Drugoj ligi se natječe 12 klubova iz Privlake, Gradišta, Babine Grede, Vinkovaca, Bogdanovaca, Županje, Nuštra, Svinjarevaca, Opatovca, Račinovaca, Gunje i Petrovaca. Natjecanje je u obije lige počelo po usvojenom kalendaru. Klubovi su odigrali dvije i tri utakmice u Prvoj ligi, a u drugoj od jedne do četiri utakmice. Tada su uvedene mjere zaštite zbog COVID – 19, bolesti uzrokovane korona virusom i natjecanja su prekinuta. Gospodin Zlatko Jemrić, predsjednik i trener obije ekipe STK Županja nam je rekao da kao i sve koliko pučanstvo i sportaši čekaju vrijeme kada će Stožer za zaštitu obznaniti da je prestala ugroza. Do tada svi se moramo pridržavati mjera. Tek tada će se nastaviti natjecanje. Trenutni poredak STK na tablici Prve županijske lige izgleda ovako: 1. Županja 9 bodova, 2. Vukovar 6, 3. Vinkovci 6, 4. Petrovci 6, 5. Opatovac 6, 6. Nuštar 1 4, 7. Cibalia 3, 8. Munje Nuštar 3, 9. Gunja 3 i 10. Ilok 2 boda. Za momčad Županje igraju: Mario Miletić, Mladen Baboselac, Ante Pastuović, Zlatko Jemrić.

U Drugoj županijskoj ligi poredak je na tablici: 1. Privlaka 1, 2. Gradište, 3. Šokadija Babina Greda, 4. Cibalia, 5. Bogdanovci, 6. Županja 2, 7. Nuštar 3, 8. Mladost Svinjarevci, 9. Opatovac 2, 10. Račinovci, 11. Gunja 2, i 12. Petrovci 2.

 

Za momčad Županja 2 igraju: Pavo Lucić, Luka Jemrić, Filip Filipović, Dario Vidović, Josip Čačić, Sebastijan Kapović i Josip Nikolić.

Tekst i slike: Stjepan Bogutovac
Hitovi: 222