USKLADIMO FREKVENCIJE

Otvoreno prvenstvo Županje iz kalendara HTS-a za djevojčice dječake do 12 godina MLADI LAUREATI DORA I IVAN IZ ĐAKOVA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA - Na turniru Teniskog kluba „ Županja 1881“ na teniskim terenima sa zemljanom podlogom održano je Otvoreno prvenstvo- turnir iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza za djevojčice i dječake do 12 godina.

Sudjelovalo je jedanaest djevojčica iz TK klubova: Đakovo, Medvešćak, Brod, Iteam i Osijek, te 16 dječaka iz klubova: Kvarner, Osijek, Brod, HTK Zagreb, Koprivnica, Chromos i Đakovo. U četvrtfinalu su igrali: Domenico Dubrović- Marko Peterka 4 – 0, 2- 4, 10 -8, Dominik Škrinjar – Viktor Ostojić 4 – 0, 4 – 2, Vilim Štubelj – Filip Jalžabetić 4-0, 4-1, Marko Bešvir – Ivan Bobetić 4 – 0, 4 – 0. Finale: Dominik Škrinjar – Ivan Bobetić 4 3 (4), 1 – 4, 8 – 6. Pobjednik Ivan Bobetić iz Đakova.

Posljednji mečevi djevojčica pojedinačno: Dora Belvanović – Ema Halajko 4 – 0, 4 -1, Dora Belvanović - Iva Zetović 4 – 0, 4 – 0, Ema Halajko – Mia Rogulja 4 : 2 , 4 – 1, Iva Zetović – Amber Maria Kažinić 4 – 1 , 4 – 1, Ema Halajko – Tea Vidaković 4 - 0, 4 – 0. Pobjednica je Dora Belvanović iz Đakova. Pehare za osvojene mjesta je uručio Ante Stipica predsjednik TK „ Županja 1881“ Županja, čestitajući pobjednicima iz Đakova i sudionicima na prikazanoj igri tijekom prvenstva.

Tekst i slike: Stjepan Bogutovac

Hitovi: 85