USKLADIMO FREKVENCIJE

Košarkaši poraženi na gostovanju u Dardi

Kategorija: /

U utakmici posljednjeg kola prvog dijela natjecanja u A-2 ligi, košarkaši Županje su gostovali u Dardi, gdje od ekipe Vrijednosnice Osijek poraženi rezultatom 84-54 (22-12, 17-12, 21-19, 24-11). Utakmica se igrala izvan konkurencije, stoga poraz neće imati veliki utjecaj na poredak na tablici. Trener KK Županja Anđelko Župarić iskoristio je navedene okolnosti te je tijekom čitavog susreta prednost dao mlađim igračima. Ivan Stjepanović i Josip Mitrović nisu ulazili u igru. Mladi protivnički igrači su kroz cijelu utakmicu bili bolji i zasluženo ostvarili pobjedu.

Koševe su postigli Edin Smajić (15), Marko Gvozdić (11), Marin Tomić (8), Filip Oršolić (8), Ante Ivkić (5), Filip Labrtić (3), Ilija Benković (3), Bruno Bilić (1), a još je igrao Borna Filipović.


Prvenstvo se nastavlja 7. siječnja 2017. godine, utakmicom između KK Borovo i KK Županja. 
 
Kadetkinje Županje su u ovom kolu bile slobodne, a mlađi kadeti su igrali u Osijeku s ekipom KK Osječki Sokol, te su poraženi rezultatom 103:24.
Hitovi: 410