USKLADIMO FREKVENCIJE

Zlatni olimpijci i Humane zvijezde u gradskoj upravi

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Humana udruga "Humane zvijezde Hrvatske" i udruga osoba s invaliditetom "Golubovi" , povodom božićnih blagdana u Županji organiziraju humanitarno-božićno sportsku priredbu "Zlatni olimpijci i humane zvijezde Hrvatske za Udrugu Golubovi".Osnovni cilj priredbe je promocija olimpijskih pobjednika, sporta te humanosti i solidarnosti, a održat će se danas, 16. prosinca 2016.  s početkom u 18 sati u županjskoj sportskoj dvorani Gimnazije. Osnovni cilj priredbe je promocija olimpijskih pobjednika, sporta te humanosti i solidarnosti, a prije središnjeg događaja, malonogometne utakmice ''Humane zvijezde Hrvatske'' i ''Futsal akademija Sveti Partik'' koja počinje u 18 sati, u sportskoj dvorani Gimnazije u Županji, sudionike događaja primio je u uredu gradonačelnika Davora Miličevića njegov zamjenik Kruno Šarić.

Hitovi: 629