USKLADIMO FREKVENCIJE

Kadetkinje Županje pružile dobar otpor favoritkinjama za osvajanje lige

Kategorija: /
Sedmim kolom odigranim u Županji nastavljena je kadetska liga Slavonije i Baranje za košarkašice. Županjke su na domaćem terenu ugostile favorizirani Brod na Savi, koji je opravdao ulogu favorita. Rezultatom 34-52 (6-25, 13-17, 8-2, 7-8) nadigrala je brodska ekipa domaće igračice, koje su pokazale dobar otpor kandidatkinjama za osvajanje lige. Utakmica sada već prijateljskih ekipa je odigrana s puno tempa, žara, a djevojke se nisu štedile, niti posustajale. Gledajući rezultat po četvrtinama, sam početak utakmice i prva četvrtina su odlučile pobjednika, jer su gostujuće košarkašice napravile prednost u početnim minutama, koju kasnije više nisu ispuštale. U nastavku su domaće košarkašice zaigrale puno bolje, a ako pogledamo ukupni rezultat u tri sljedeće odigrane četvrtine ostvarile su i prednost 28-27.

Sve igračice dobile priliku zaigrati

Koševe su postigle Tea Josipović (10), Ana Vrhovac (6), Ema Gloković (6), Irena Cegledi (3), a Laura Novaković, Marija Grgić, Iva Bilić, Nikolina Gagulić upisale su svaka po dva poena, dok je Marinela Đipić dodala 1. Još su igrale Klara Jemrić, Lucija Bunardžija i Dora Žigmundovac, koju su također dobile priliku zaigrati u ovoj utakmici.
Hitovi: 504