USKLADIMO FREKVENCIJE

Ceranske rukometašice u povijesnoj utakmici dočekuju prvoligašice iz Dugog Sela

Kategorija: /

Rukometni klub Multinorm iz Cerne ove se sezone, uz natjecanje u 3. Hrvatskoj rukometnoj ligi Istok gdje trenutno drži treće mjesto sa sedam pobjeda, jednim porazom i jednim izjednačenim rezultatom, natječe i u Kupu Hrvatske.

U nedjelju će se u Cerni odigrati povijesna utakmica. Prvi put od osnutka, klub će u Kupu Hrvatske dočekati odličnu prvoligašku ekipu iz Dugog Sela. Ceranke su prošle u osminu finala, te se u toj fazi natjecanja nalazi kao jedini trećeligaški klub. Do osmine finala došle su pobjedama protiv drugoligaša Darde i Belog Manastira, a sljedeći protivnik je prvoligaš, koji u dvorani ceranske Osnovne škole gostuje u nedjelju, 22. siječnja u 16 sati.

Hitovi: 390