USKLADIMO FREKVENCIJE

Za jubilarni 50. malonogometni turnir u Bošnjacima Prijave još danas ( ponedjeljak) do 23 sata

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

BOŠNJACI - Rukometni klub Zrinski Bošnjaci i ove godine organizira tradicionalni noćni malonogometni turnir na otvorenom i osvijetljenom igralištu u Bošnjacima. Organizatori uvjeravaju  da je turnir jedan od najstarijih, ako ne i najstariji malonogometni turniru na otvorenom u Republici Hrvatskoj. Prvi turnir odigran je daleke 1966. i uz izuzetak tijekom Domovinskog rata 1991. i 1992. godine neprekidno se održava. Tako da će ovogodišnji turnir biti jubilarni pedeseti. Istovremeno, to je i 25. turnir u organizaciji Rukometnog kluba Zrinski Bošnjaci. Prijave se primaju još danas (ponedjeljak) do 23 sata u Caffe baru „ ACA“ u Bošnjacima, uplata po ekipi je 500 kuna. Novčane nagrde su pobjedniku 7.500, drugo mjesto 3.500 i treće 1.500 kuna. Izvlačenje po skupinama je 13. srpnja  ( četvrtak) u 21 sat. Početak turnira je 14. srpnja ( petak) na igralištu OŠ „ Fra Bernardin Toma Leaković“ u Bošnjacima.

                                                            

Hitovi: 616