USKLADIMO FREKVENCIJE

9. Rukometni turnir rukometašica za branitelje Općine Cerna

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac


CERNA –  U pauzi između odigravanja utakmica za treće i prvo mjesto odigrana je utakmica djevojčica  2004. godište revijalnog karaktera, pobjedu su odnijele igračice iz Broda rezultatom 18-11.Igrale su za Multinorm: Ana Jančić 1, Anđela Žalac 4, Petra Josipović 2, Vlatka Josipović, Valentina Kovačić 2, Ana Uremović, Ana Marošević 2, Lea Došen, Sara Berać, Laura Berać, Mirna Godanj, Mirta Kadić, Tea Merdžan, Sara Strukar, Mira Brkić 17 obrana, Ena Uremović.

Djevojčice su  također dobile nagradu za najbolju igračicu iz svake ekipOdigran je 9. memorijalni turnir rukometašica za branitelje Općine Cerna u Školskoj sportskoj dvorani u Cerni. Prije početka odigravanja utakmica uprava kluba sa igračicama i predstavnici braniteljskih udruga i roditelja poginulih i nestalih branitelja te predstavnici Općine Cerna i Županije Vukovarsko srijemske predvođeni svećenikom Krešimirom Jukićem odali su počast i položili vijence kod spomenika u parku.

Zatim su odigravane utakmice.

Prvi susret ŽRK Sesvete i ŽRK Brod 25-21, drugi RK Multinorm Cerna i ŽRK Mikleuš 26-21.
Za treće mjesto igrale su ekipe ŽRK Mikleuša i ŽRK Broda, pobjeda i treće mjesto pripalo je ekipi iz Broda rezultatom 27-18. Nakon toga igralo se za prvo mjesto između ekipe domaćina i ŽRK Sesveta. Pobijedile su domaće igračice rezultatom 25-21.
Kao  i  obično do sada na ovom turniru uručeni su pehari za sve ekipe i nagrade za najbolje rukometašice. Stručno povjerenstvo proglasilo je najboljim na ovom turniru. Ovog puta bile sve iz ekipe RK Multinorm Cerna: najviše golova postigla je Josipa Josipović, ukupno 20, malo ispred Tee Škulj iz ŽRK Mikleuš koja je postigla 18, najbolja vratarka bila je Nicole Stepić koja je sakupila fantastičnih 23 obrane ispred Veronike Mamić iz ekipe Sesveta sa 17 obrana i  najboljom igračicom proglašena je Sara Ivkošić koja je ovaj turnir odigrala odlično.
 Za RK Multinorm Cerna Igrale su: Nicole Stepić 23 obrane, Dora Stojčić 7 obrana, Ema Žalac 2, Josipa Josipović 20, Anja Kuskunović  2, Barbara Nikolić 5, Nikolina Jurković 5, Mihaela Jurčić 1, Elena Jurišić 4, Sara Ivkošić 6, Petra Hastentenfel 2, Dora Sučić, Irena Smolković 1 i Ana Jančić 3.

 
U pauzi između odigravanja utakmica za treće i prvo mjesto odigrana je utakmica djevojčica  2004. godište revijalnog karaktera, pobjedu su odnijele igračice iz Broda rezultatom 18-11. Igrale su za Multinorm: Ana Jančić 1, Anđela Žalac 4, Petra Josipović 2, Vlatka Josipović, Valentina Kovačić 2, Ana Uremović, Ana Marošević 2, Lea Došen, Sara Berać, Laura Berać, Mirna Godanj, Mirta Kadić, Tea Merdžan, Sara Strukar, Mira Brkić 17 obrana, Ena Uremović.
Djevojčice su  također dobile nagradu za najbolju igračicu iz svake ekipe po jedna. U ekipi RK Multinorm je nagradu dobila Mira Brkić, a iz ekipe Broda Lucija Čondić.


 

Hitovi: 504